Bionicum
Koagulologia
Immunologia Immunologia
Próżniowy system pobierania krwi Próżniowy syst.
pobierania krwi
Biologia molekularna Biologia molekularna
Sepsa Sepsa
Life Science Life Science
Perinatologia
Perinatologia
Neonatologia
Mikrobiologia Mikrobiologia
Zawał serca

advandx

Unikalny zestawy PNA FISH oraz QuickFISH firmy AdvanDx do wczesnej diagnostyki bakteriemii. Molekularna detekcja na preparacie mikrobiologicznym. Zastosowanie trwałych, wysoce specyficznych sond FISH w technologii PNA umożliwia identyfikację rodzaju patogenu już po 24 godzinach, bezpośrednio po barwieniu Grama. Prosta i szybka procedura - zestawy PNA FISH ok. 90 min, zestawy QuickFISH ok. 20 min.

PNA FISH a diagnostyka klasyczna - schemat pdf

Procedura PNA FISH pdf

PNA FISH jest idealnym rozwiązaniem, które pozwoli ograniczyć ryzyko i koszty związane z diagnostyką i leczeniem sepsy. Metoda stosowana w rutynowej diagnostyce sepsy w wielu szpitalach na terenie USA i krajów europejskich.

Broszura QuickFISH pdfmbt

Milenia QuickLine - szybkie testy immunologiczne typu Point-of-Care do wczesnej diagnostyki w podejrzeniu sepsy stanowią silne wsparcie dla lekarzy.

Stosowanie testów Milenia QuickLine wpływa korzystnie:

  • na zarządzanie ryzykiem
  • efektywność decyzji w wyborze strategii terapeutycznej
  • na poprawę opieki nad pacjentem i jego opinię o szpitalu
  • redukcję kosztów

Wczesne rozróżnienie pomiędzy sepsą a SIRS - uogólnioną reakcją zapalną organizmu ma główne znaczenie w terapeutycznym procesie decyzyjnym. Pomimo pozornie jasnej definicji sepsy, wczesne różnicowanie pomiędzy SIRS a sepsą jest często trudne w praktyce klinicznej. W wyborze właściwego postępowania z pacjentami z objawami SIRS ważne jest aby możliwie jak najwcześniej określić przypadki wywołane infekcją i zastosować antybiotykoterapię. Wczesne różnicowanie pomoże uniknąć obciążającego organizm i kosztownego leczenia pacjentów, u których SIRS nie jest wywołana zakażeniem.

Niemiecka firma innowacji biotechnologicznych Milenia Biotec GmbH produkuje testy do wykrywania najwcześniejszych markerów sepsy. Oferujemy zestawy zawierające gotowe do użycia testy do oznaczeń ilościowych, w czasie rzeczywistym, w ciągu 15 - 25 minut :

  • MQL6 - interleukina 6 ( IL-6 ) w surowicy, osoczu, supernatancie lub płynie mózgowo-rdzeniowym (100µl)
  • MQL8 - interleukina 8 ( IL-8 ) w surowicy lub osoczu (100µl)
  • TNFα amniotic - czynnik martwicy nowotworów α w płynie owodniowym
  • MQL6B - NOWOŚĆ - interleukina 6 ( IL-6 ) w 50µl pełnej krwi szczególnie przydatna w oddziałach intensywnej opieki neonatologicznej i pediatrycznej. Ulotka do pobrania w pdf

Foldery informacyjne testów i instrukcje użytkownika

Pomiar ilościowy w przenośnym, wyposażonym w mikroprocesor czytniku POCScan Reader. System z możliwością gromadzenia, przetwarzania i przesyłania wyników.Folder informacyjny i instrukcje użytkownika czytnika

Kliknij aby powiększyć

Bionicum Sp. z o.o., ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa
tel./fax: 0 22 840 66 99;
tel. Kom.: 605581300
e-mail: bionicum@bionicum.com.pl